Přírodní futony - o nás

O nás

Jsme malá firmička se zaměřením na zdravý životní styl, návrat k přírodě a k tradici našich předků. Přejeme si přispět k obnově kladného vztahu k přírodě, ke schopnosti jemného vnímání, k celkovému zdraví a energetické harmonii. Přejeme si nabídnout za rozumnou cenu možnost skutečně přírodních matrací bez jakéhokoli kompromisu.

K výrobě futonových matrací používáme výhradně 100% přírodní materiály, které tvoří s lidským tělem jeden celek, umožňují povrchu těla volně dýchat, absorbují vlhkost, regulují teplotu, nechávají volně proudit vzduch i energii a tvoří přirozené prostředí pro zdravý spánek. U žádného z materiálů není použita žádná syntetická příměs.

Naší filozofií je používat široké spektrum velmi kvalitních přírodních materiálů, které jsou svými přirozenými vlastnostmi nanejvýš vhodné pro matrace, a to jak pokud jde o potahové látky, tak i výplně. Jejich různou kombinací vznikají přírodní futonové matrace různé tvrdosti a specifik, aby tak bylo možno uspokojit rozmanité individuální požadavky. Přestože se jedná o kvalitní a poměrně drahé materiály a o matrace šité ručně v ČR na zakázku, přejeme si v rámci možností nabídnout rozumnou cenu ve srovnání s jinými luxusními přírodními matracemi.

Přejeme si, aby se všem lidem na našich přírodních futonových matracích dobře spalo a spánek na nich přinášel skutečný odpočinek, regeneraci a novou pozitivní energii do dalšího a dalšího dne.

Kontakt:

Přírodní futony, s.r.o.

Ing. Ludiše Burgrová
Zámecká 312
768 04 Střílky
tel. +420 725325991
e-mail: info@prirodni-futony.cz futonove-matrace@seznam.cz
IČ: 07261250